Bojan Maksimović vyhrál 20. serbský šachový titul. Turnaj se konal ve Senta od 13. do 21. června jako 10-týmový kolo. Maksimović získal první místo s 6,5 bodu z 9. V prvních třech kolech vyhrál tři partie a nikdy neztratil vedení. Na závěr turnaje si připsal výhru nad hráčem, který většinu zápasů prohrál. Závěrečné kolo hrál Maksimović proti hráči, který si získal 4 body. Hráč však nevěděl, jak se v tomto kole ztratil. Maksimović získal výhru v závěrečném kole a tak získal titul. V turnaji se poprvé zúčastnila žena – Sofie Pogorelskikh, členka národního týmu. Maksimović se na začátku turnaje cítil v dobré formě. I když byl turnaj dlouhý a náročný, Maksimović se nezklamal. Maksimović se v prvním kole získal výhru. V druhém kole získal remízu. V třetím kole získal výhru. V dalších kolech získal tři remízy. V posledním kole získal výhru. Maksimovi