GothamChess obvinil hráče z turnaje v Londýně z podvodu. Hráč odmítl tvrzení a uvedl, že se jedná o chybu v systému. Záležitost je pod výzkumem FIDE. Výsledek může ovlivnit jeho kvalifikaci na světový šampionát.

GothamChess obvinil hráče z turnaje v Londýně z podvodu. Hráč odmítl tvrzení a uvedl, že se jedná o chybu v systému. Záležitost je pod výzkumem FIDE. Výsledek může ovlivnit jeho kvalifikaci na světový šampionát.